weekly rates from
€120,000
SK Yacht for Charter
Length 108' 3" (33m) Builder Custom Line Build 2019
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 6
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Custom Line |
|---|---|
| Model | Custom Line Navetta 33 (2017) |
| Length (LOA) | 108' 3" (33m) |
| Year | 2019 |
| Gross Tonn. | 262 |
| Draft | 6' 1" (2.18m) |
| Beam | 25' 1" (7.52m) |
| Range | 1,540 NM |
| Location | Šibenik, Croatia |
Toys & Tenders
- 1 Tender Williams 505 (7 + 1 people)
- 1 Jetski Seadoo Trix
- 1 E-foil
- 2x Seabobs
- 1 Wakeboard
- 1 Waterski Adult
- 2 Paddle boards
- Towable donut
- 2 Fishing Poles
- Snorkeing gears
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€120,000
High
€130,000