Inquire for rates
MONACO Yacht for Charter
Length 124' (37.9m) Builder Feadship Build 1982/2022
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 7
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Feadship |
|---|---|
| Model | Feadship |
| Length (LOA) | 124' (37.9m) |
| Year | 1982 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 257 |
| Draft | 10' 3" (3.1m) |
| Beam | 23' (7m) |
| Range | 3,500 NM |
| Location | Spain |