weekly rates from
€65,000
MIA ZOI Yacht for Charter
Length 101' 8" (31m) Builder Vitters Build 1995/2023
- Guests
- 10
- Cabins
- 4
- Crew
- 6
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Vitters |
|---|---|
| Length (LOA) | 101' 8" (31m) |
| Year | 1995 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 168 |
| Draft | 6' 43" (2.1m) |
| Beam | 22' 4" (6.8m) |
| Range | 435 NM |
| Location | Greece |
Toys & Tenders
- 1 x Tender Brig 7.80m with a 300HP Yamaha outboard engine
- 1 x Jet ski Sea-Doo Spark (3 Up) 90HP
- 1 x Water ski for adults & 1 for kids
- 2 x Fliteboard
- 2 x Seabob F5
- 2 x SUP
- 1 x Nautibuoy Inflatable pontoon
- 4 x Wakeboards
- 2 x Donuts
- 1 x Inflatable lounge
- 1 x Banana
Winter Rates
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€65,000
Cruising Regions
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€65,000
High
€72,000