weekly rates from
€82,000
MARY Yacht for Charter
Length 105' 11" (32.28m) Builder Sanlorenzo Build 2023
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 6
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Single Cabins | 1 |
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Convertible Cabins | 1 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Model | Sanlorenzo SL102/SL106 Asymmetric |
| Length (LOA) | 105' 11" (32.28m) |
| Year | 2023 |
| Gross Tonn. | 182 |
| Draft | 3' 251" (1.9m) |
| Beam | 23' 1" (7.06m) |
Toys & Tenders
- Williams Tender 435
- 2 x Seabob F5S
- 1 Paddleboard
- 1 Canoe
- 1 Pedal Board Eclipse
- 1 Inflatable Ring
- Foldable Bicycle
- Waterski Adults
- Mono ski Adult
- Snorkeling equipment
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€95,000
High
€110,000
Cruising Regions
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
€82,000