weekly rates from
€35,000
ANLIA Yacht for Charter
Length 85' 4" (26m) Builder Riva Build 2005/2024
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Riva |
|---|---|
| Length (LOA) | 85' 4" (26m) |
| Year | 2005 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 76 |
| Draft | 6' 647" (2m) |
| Beam | 20' 1" (6.2m) |
| Location | Greece |
Toys & Tenders
- Tender:
- NOVAMARINE 430
- Water Toys:
- 2x SUP
- Snorkeling equipment
- * Seabob, Inflatable and more water toys could be available UPON REQUEST!
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€35,000
High
€38,000