weekly rates from
$55,000
LE REVE Yacht for Charter
Length 109' 1" (33.45m) Builder Lazzara Build 2006/2019
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Lazzara |
|---|---|
| Model | Lazzara Yachts LMY 110 |
| Length (LOA) | 109' 1" (33.45m) |
| Year | 2006 |
| Year Refit | 2019 |
| Gross Tonn. | 180 |
| Draft | 3' 6" (1.68m) |
| Beam | 23' 1" (7.04m) |
| Range | 650 NM |
| Location | FL |
Toys & Tenders
- 24' Towed RIB available upon request
- 16 ft / 4.87 m tender / 90hp
- 2 x 3-person waverunners
- 2 x Paddleboards
- Towable toys
- Snorkel gear
- Light fishing gear
- Beach Toys & Tent
- Waterskis - Adults & Children
- Wakeboard
- Rendezvous Diving only