Inquire for rates
LA MER Yacht for Charter
Length 79' (28m) Builder Bod-Yat Build 2003/2021
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Bod-Yat |
|---|---|
| Length (LOA) | 79' (28m) |
| Year | 2003 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 100 |
| Draft | 9' 1" (3m) |
| Beam | 22' 1" (6.8m) |