weekly rates from
€59,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 1 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Lagoon |
|---|---|
| Length (LOA) | 76' 5" (23.3m) |
| Year | 2019 |
| Gross Tonn. | 61 |
| Draft | 6' 3" (1.9m) |
| Beam | 36' 1" (11m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€59,000
€69,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€59,000
€69,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.