Inquire for rates
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Model | Sunseeker 105 |
| Length (LOA) | 105' (32m) |
| Year | 2004 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 160 |
| Draft | 6' 1" (2m) |
| Beam | 20' 1" (6.3m) |
| Location | FL |
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.