weekly rates from
€75,000
INFINITAS Yacht for Charter
Length 100' 1" (30.6m) Builder Custom Line Build 2012/2022
- Guests
- 12
- Cabins
- 5
- Crew
- 6
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Triple Cabins | 1 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Custom Line |
|---|---|
| Model | Custom Line 100 |
| Length (LOA) | 100' 1" (30.6m) |
| Year | 2012 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 199 |
| Draft | 6' 6" (1.97m) |
| Beam | 23' 9" (7.25m) |
| Location | Greece |
Toys & Tenders
- Tender:
- WILLIAMS turbojet | Length: 3.95m
- Water Toys:
- 1x Waterskis adult
- 1x Waterskis child
- 1x Wake board set
- 2x Inflatable Paddle boards
- 1x 3 persons sofa
- 1x tube 1 person
- 2 x Sea bob
- Snorkelling Equipment
- Fishing Equipment
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€75,000
High
€85,000