Inquire for rates
ANGELICA Yacht for Charter
Length 98' 5" (30m) Builder Custom Line Build 1991/2023
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
Specifications
| Builder | Custom Line |
|---|---|
| Length (LOA) | 98' 5" (30m) |
| Year | 1991 |
| Year Refit | 2023 |
| Draft | 7' 635" (2.3m) |
| Beam | 22' (6.7m) |
Toys & Tenders
- Water ski adults and children
- Water donut
- Snorkeling gear
- Fishing gear
- Canoe
- SUP x 2
- Kayak