Inquire for rates
GATSBY Yacht for Charter
Length 98' 3" (30m) Builder Sanlorenzo Build 2021/2021
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Single Cabins | 4 |
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Model | SL96A |
| Length (LOA) | 98' 3" (30m) |
| Year | 2021 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 100 |
| Draft | 6' 6" (1.98m) |
| Beam | 22' 3" (6.78m) |