weekly rates from
€55,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Model | Sanlorenzo SD92 |
| Length (LOA) | 91' 10" (27.6m) |
| Year | 2013 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 193 |
| Draft | 6' 1" (2m) |
| Beam | 23' 1" (7.07m) |
| Location | Greece |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€55,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€55,000
€65,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.