weekly rates from
$79,000
CHAOS Yacht for Charter
Length 98' 5" (29.8m) Builder Sunseeker Build 2010/2024
- Guests
- 8
- Cabins
- 5
- Crew
- 4
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
Specifications
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Model | Sunseeker 30M |
| Length (LOA) | 98' 5" (29.8m) |
| Year | 2010 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 113 |
| Draft | 6' 109" (2.31m) |
| Beam | 22' 1" (6.94m) |
| Location | Pyrmont, Australia |