weekly rates from
€65,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | H2X Yachts & Ships |
|---|---|
| Length (LOA) | 94' 6" (28.96m) |
| Year | 2011 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 80 |
| Draft | 7' 11" (2.41m) |
| Beam | 39' 4" (12m) |
| Location | St Lucia |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$70,000
$84,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€65,000
€70,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.