weekly rates from
€62,000
BLACK MAMBA Yacht for Charter
Length 86' 3" (26.3m) Builder Sunseeker Build 2020
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 2 |
Specifications
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Length (LOA) | 86' 3" (26.3m) |
| Year | 2020 |
| Draft | 6' 449" (1.95m) |
| Beam | 21' 1" (6.43m) |
Toys & Tenders
- Williams Jet Tender 460
- Jet ski
- Wakeboards
- 2 x Waterskis
- 2 x Seabob
- 2 x Stand up paddle board
- Inflatable Platform
- Doughnuts
- Snorkelling equipment
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€62,000
High
€68,000