weekly rates from
€55,000
ASHLEYROSE Yacht for Charter
Length 106' 11" (32.6m) Builder Notika Teknik Build 1998/2022
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 5
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Notika Teknik |
|---|---|
| Length (LOA) | 106' 11" (32.6m) |
| Year | 1998 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 127 |
| Draft | 14' 1" (4.3m) |
| Beam | 26' 7" (8.1m) |
| Location | Croatia |
Toys & Tenders
- Water-Skis
- 2 x Paddleboards
- Wake Board
- Inflatable watertoys
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€55,000
High
€60,000