weekly rates from
€145,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 11 |
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Model | Sunseeker 131 |
| Length (LOA) | 131' 5" (40.05m) |
| Year | 2018 |
| Gross Tonn. | 341 |
| Draft | 6' 1" (2.85m) |
| Beam | 26' 1" (8.09m) |
| Location | Greece |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€145,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€155,000
€165,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.