weekly rates from
€80,000
ANTISAN Yacht for Charter
Length 108' 3" (33m) Builder Cantiere Navale Spertini Alalunga Build 1985/2023
- Guests
- 12
- Cabins
- 5
- Crew
- 6
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Cantiere Navale Spertini Alalunga |
|---|---|
| Length (LOA) | 108' 3" (33m) |
| Year | 1985 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 205 |
| Draft | 6' 1" (2.9m) |
| Beam | 22' 1" (7.71m) |
| Location | France |
Toys & Tenders
- 1 4m80 Tender with 75 HP outboard engine
- 2 SeaDoo Spark Jet Ski, 2 seats. Subject to nber of passengers.
- 1 Outdoor Jacuzzi
- 2 Kayaks
- 2 Paddle boards
- 2 Towable donuts
- Kneeboard
- Wakeboard
- Water ski
- Snorkeling Gear
- Fishing equipment
- Charged extra: 2 seabobs available at 350€ per day per seabob
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
€80,000
Cruising Regions
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
€80,002
High
€80,000