weekly rates from
€88,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Double Cabins | 3 |
| Triple Cabins | 2 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Leda |
|---|---|
| Length (LOA) | 160' 9" (49m) |
| Year | 2021 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 296 |
| Draft | 9' 10" (3m) |
| Beam | 27' 3" (8.3m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€88,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€88,000
€98,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.