weekly rates from
€126,000
2022 SANLORENZO SL120A Yacht for Charter
Length 118' 5" (36.92m) Builder Sanlorenzo Build 2022
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 7
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 2 |
Specifications
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Length (LOA) | 118' 5" (36.92m) |
| Year | 2022 |
| Draft | 6' 1043" (2.05m) |
| Beam | 25' 1" (7.6m) |
Toys & Tenders
- 1 x Williams DieselJet 505 tender (110 Hp), up to 9 people, max speed 35 kn (40 mph)
- 1 x Yamaha jetski
- 2 x SeaBobs F5s
- 1 x Lift board
- 1 x Wakeboard
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€126,000
High
€147,000