Asking
€1,500,000
83' FERRETTI 830 Yacht for Sale
Length 82' (25.3m) Builder Ferretti Yachts Build 2007
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
In The News
Specifications
| Builder | Ferretti Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 82' (25.3m) |
| Year | 2007 |
| Beam | 19' 1" (6.3m) |
| Location | Italy |
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Sleeps | 8 |
Dimensions & Capacity
| LOA | 82' (25.3m) |
|---|