weekly rates from
€38,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 9 |
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Model | Sanlorenzo 88 |
| Length (LOA) | 87' 11" (26.8m) |
| Year | 2004 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 146 |
| Draft | 3' 761" (1.86m) |
| Beam | 22' 1" (6.75m) |
| Range | 400 NM |
| Location | Greece |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€38,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€38,000
€43,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.