Inquire for rates
TWO KAY Yacht for Charter
Length 111' 7" (34m) Builder CRN Build 2001/2019
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 7
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | CRN |
|---|---|
| Model | Custom Line 112 |
| Length (LOA) | 111' 7" (34m) |
| Year | 2001 |
| Year Refit | 2019 |
| Gross Tonn. | 208 |
| Draft | 6' 7" (2m) |
| Beam | 23' 4" (7.1m) |
| Range | 600 NM |
| Location | Greece |