weekly rates from
€65,000
TANANAI Yacht for Charter
Length 115' (35.05m) Builder Terranova Yachts Build 2008/2019
- Guests
- 12
- Cabins
- 6
- Crew
- 6
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 4 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Terranova Yachts |
|---|---|
| Model | Terranova 115 |
| Length (LOA) | 115' (35.05m) |
| Year | 2008 |
| Year Refit | 2019 |
| Gross Tonn. | 191 |
| Draft | 3' 251" (1.9m) |
| Beam | 23' 1" (7.2m) |
| Location | Torre Annunziata, Italy |
Toys & Tenders
- 2 x Jet ski SeaDoo (New 2019)
- SEABOB
- 8 pax Williams 505 Dieseljet tender with Mercury engine 110 hp (New 2019)
- SUP
- Wakeboard
- Towable inflatable toys
- Canoe
- Water ski
- Snorkeling equipment
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€83,000
High
€93,000
Cruising Regions
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
€65,000