weekly rates from
€42,350
SAN LIMI Yacht for Charter
Length 114' 2" (34.8m) Builder CMB Yachts Build 2007/2020
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 5
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | CMB Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 114' 2" (34.8m) |
| Year | 2007 |
| Year Refit | 2020 |
| Draft | 11' 6" (3.5m) |
| Beam | 26' 11" (8.2m) |
| Location | Croatia |
Toys & Tenders
- 1 x Lampuga Jetsurf
- 1 x Water Ski
- 1 x Wakeboard
- 2 X Ringos
- 2 x Jetskis
- 2 x SeaBobs
- 2 x Sundecks (inflatable & floating)
- 8 x Snorkelling Equipment
- 1 x Hot Dog
- 2 x MESLE iSUP BONAIRE 325 LIGHT (stand-up paddling boards)
- Tender MiniZar 16HSC 5m Yamaha 40HP
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€47,190
High
€54,450
Cruising Regions
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
€42,350
High
€47,190