weekly rates from
€99,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 11 |
| Builder | Benetti |
|---|---|
| Model | Benetti Classic 35 |
| Length (LOA) | 114' 10" (34.95m) |
| Year | 2005 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 256 |
| Draft | 3' 239" (1.98m) |
| Beam | 24' 1" (7.5m) |
| Location | Greece |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€99,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€99,000
€109,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.