weekly rates from
$49,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Princess Yachts |
|---|---|
| Model | Princess V85 |
| Length (LOA) | 85' 10" (25.91m) |
| Year | 2009 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 122 |
| Draft | 5' (1.52m) |
| Beam | 21' (6.4m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$49,000
$55,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.