weekly rates from
€23,000
MARSHALL Yacht for Charter
Length 88' 7" (27m) Builder Posillipo Build 2002/2025
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 3
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
Specifications
| Builder | Posillipo |
|---|---|
| Length (LOA) | 88' 7" (27m) |
| Year | 2002 |
| Year Refit | 2025 |
| Draft | 6' 1043" (2.1m) |
| Beam | 21' 4" (6.5m) |
Toys & Tenders
- Dinghy 3.50m, jet ski GTI 130,2x sea bob, e-foil, jetpack, waterski, wakeboard, 2x stand up boards, donut
Winter Rates
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€23,000
High
€25,000
Cruising Regions
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€23,000
High
€25,000