weekly rates from
€28,000
| Staterooms | 3 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 1 |
| Sleeps | 6 |
| Builder | Advanced Italian Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 78' 8" (23.98m) |
| Year | 2018 |
| Gross Tonn. | 40 |
| Draft | 9' 1" (3.5m) |
| Beam | 19' 1" (6.2m) |
| Location | Romazzino, Italy |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€28,000
€34,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.