weekly rates from
€21,700
ICHIBAN Yacht for Charter
Length 69' (21.03m) Builder Nautor's Swan Build 1983/2020
- Guests
- 6
- Cabins
- 3
- Crew
- 2
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 3 |
|---|---|
| Twin Cabins | 3 |
Specifications
| Builder | Nautor's Swan |
|---|---|
| Length (LOA) | 69' (21.03m) |
| Year | 1983 |
| Year Refit | 2020 |
| Draft | 7' 5" (2.26m) |
| Beam | 17' 4" (5.28m) |
Toys & Tenders
- Tender : Rib 10hp for 6 pax
- 1 Kneeboard
- 4 Snorkel gears
- 2 single kayaks
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€21,700
High
€22,830