weekly rates from
$425,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 4 |
| Double Cabins | 6 |
| Convertible Cabins | 4 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Feadship |
|---|---|
| Length (LOA) | 188' 1" (57.47m) |
| Year | 2015 |
| Gross Tonn. | 1,001 |
| Draft | 10' 41" (3.15m) |
| Beam | 34' 1" (10.5m) |
| Location | CA |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$425,000
$450,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€425,000
€450,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.