weekly rates from
€74,000
EXIT Yacht for Charter
Length 88' 11" (27.1m) Builder Sunseeker Build 2023/2024
- Guests
- 9
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 9 |
Specifications
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Model | Ocean 90 |
| Length (LOA) | 88' 11" (27.1m) |
| Year | 2023 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 139 |
| Draft | 6' 5" (1.94m) |
| Beam | 23' 6" (7.16m) |
Toys & Tenders
- Chase Boat - TBA
- Jetski - Sea Doo rxt 300
- Electric hydrofoil board
- 2 x Seabob F5 SR
- 2 x Sup boards
- 8 x Wetsuits
- 8 x Snorkel + fins
- Jobe pullable toys
- Wakeboard
- Waterskies
- Basic fishing gears
- Jobe towable banana
- Jobe towable sofa
- Jobe towable donut
- Jobe towable airstream
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€74,000
High
€82,000