weekly rates from
€30,000
| Staterooms | 7 |
|---|---|
| Single Cabins | 1 |
| Twin Cabins | 5 |
| Double Cabins | 2 |
| Triple Cabins | 5 |
| Sleeps | 19 |
| Builder | Turkish |
|---|---|
| Length (LOA) | 90' 5" (27.5m) |
| Year | 2001 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 131 |
| Draft | 7' 1" (2.13m) |
| Beam | 22' 1" (7.1m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€30,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€30,000
€35,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.