Inquire for rates
PARALOS Yacht for Charter
Length 105' (32.2m) Builder Sanlorenzo Build 2016
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 5
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 1 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Model | Sanlorenzo SL106 |
| Length (LOA) | 105' (32.2m) |
| Year | 2016 |
| Gross Tonn. | 199 |
| Draft | 6' (2m) |
| Beam | 23' 1" (7.05m) |
| Location | Greece |