Inquire for rates
LA MAR Yacht for Charter
Length 100' (30.6m) Builder Custom Line Build 2012/2017
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 5
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Custom Line |
|---|---|
| Model | Custom Line 100 |
| Length (LOA) | 100' (30.6m) |
| Year | 2012 |
| Year Refit | 2017 |
| Gross Tonn. | 200 |
| Draft | 3' (1.98m) |
| Beam | 23' 1" (7.28m) |
| Location | Puerto Vallarta, Mexico |