weekly rates from
€65,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 3 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 11 |
| Builder | Baglietto |
|---|---|
| Model | Baglietto 34m Fast |
| Length (LOA) | 109' 1" (33.4m) |
| Year | 2004 |
| Year Refit | 2026 |
| Gross Tonn. | 202 |
| Draft | 6' 1" (2.35m) |
| Beam | 23' 1" (7.2m) |
| Location | Greece |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€65,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€65,000
€75,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.