Inquire for rates
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 3 |
| Double Cabins | 1 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Royal Huisman |
|---|---|
| Length (LOA) | 92' 10" (28.3m) |
| Year | 1984 |
| Year Refit | 2019 |
| Gross Tonn. | 72 |
| Draft | 12' (3.5m) |
| Beam | 19' 1" (6.4m) |
| Range | 1,700 NM |
| Location | Monaco |
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.