weekly rates from
€105,000
DALOLI Yacht for Charter
Length 107' 3" (32.61m) Builder Custom Line Build 2011/2022
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 7
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Single Cabins | 1 |
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Custom Line |
|---|---|
| Model | Custom Line Navetta 33 Crescendo (2012) |
| Length (LOA) | 107' 3" (32.61m) |
| Year | 2011 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 184 |
| Draft | 7' 9" (2.37m) |
| Beam | 23' 1" (7m) |
| Range | 1,680 NM |
| Location | Betina, Croatia |
Toys & Tenders
- 1 x Chasing ZAR Tender 7.9m with Suzuki 300hp engine (will be included in the charter fee, along with a dedicated driver)
- 2 x Sea-Doo Spark Jet skis (2-seats)
- 3 x Seabob F5S
- 1 x Water ski for adults
- 1 x Water ski for children
- 1 x Wakeboard
- 1 x Canoe
- 2 x SUP
- 1 x Towable banana
- 1 x Water slide
- 2 x Swimming platform
- 1 x Jet - Ski platform
- 3 x Towable donuts
- 1 x Towable 2 seat donut
- Fishing equipment
- 1 x Electric mini scooter
- Beach volleyball, cool box etc.
- Various swimming equipment
- (e-foil Electric Surfboard upon request)
Winter Rates
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€105,000
Cruising Regions
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€105,000
High
€120,000