weekly rates from
€42,000
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 9 |
| Builder | Couach |
|---|---|
| Model | Couach 2800 Open |
| Length (LOA) | 94' (28.7m) |
| Year | 2009 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 86 |
| Draft | 4' (1.3m) |
| Beam | 21' (6.5m) |
| Range | 285 NM |
| Location | Greece |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€42,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€42,000
€45,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.