weekly rates from
€33,500
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Fontaine Pajot |
|---|---|
| Length (LOA) | 66' 1" (20.36m) |
| Year | 2024 |
| Draft | 3' (1.7m) |
| Beam | 32' 1" (9.84m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€33,500
2026 Season. Rates p/week + expenses
€33,500
€43,500
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.