weekly rates from
$175,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Convertible Cabins | 1 |
| Builder | Heysea Yachts |
|---|---|
| Model | Asteria 139 |
| Length (LOA) | 138' 9" (42.27m) |
| Year | 2022 |
| Gross Tonn. | 431 |
| Draft | 6' 3" (2.06m) |
| Beam | 27' 11" (8.5m) |
| Range | 2,000 NM |
| Location | China |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$192,500
2026 Season. Rates p/week + expenses
$175,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.