weekly rates from
$35,000
SEAFARI Yacht for Charter
Length 93' (28.35m) Builder Burger Boat Company Build 1975/2016
- Guests
- 6
- Cabins
- 3
- Crew
- 3
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 3 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Sleeps | 6 |
Specifications
| Builder | Burger Boat Company |
|---|---|
| Length (LOA) | 93' (28.35m) |
| Year | 1975 |
| Year Refit | 2016 |
| Gross Tonn. | 102 |
| Draft | 3' (1.65m) |
| Beam | 20' 1" (6.1m) |
| Location | Fort Lauderdale, United States |
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
$35,000