weekly rates from
€300,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Double Cabins | 3 |
| Triple Cabins | 2 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Amels |
|---|---|
| Length (LOA) | 180' 5" (55m) |
| Year | 2003 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 802 |
| Draft | 10' 2" (3.1m) |
| Beam | 31' 5" (9.6m) |
| Range | 4,000 NM |
| Location | La Ciotat, France |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€300,000
€350,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.