weekly rates from
€120,000
SALLYNA Yacht for Charter
Length 157' 6" (48m) Builder Su Marine Yat San Ve Tic Sti Build 2023
- Guests
- 12
- Cabins
- 5
- Crew
- 8
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Su Marine Yat San Ve Tic Sti |
|---|---|
| Length (LOA) | 157' 6" (48m) |
| Year | 2023 |
| Gross Tonn. | 220 |
| Draft | 9' 1" (3.9m) |
| Beam | 26' 11" (8.2m) |
| Location | Türkiye |
Toys & Tenders
- 1 x Zodiac 5 meter Yamaha 80 outboard
- 1 x RXT-X RS 300 audio black - jetski
- 2 x Seabob 5s
- 1 x wakeboard
- 2 x paddleboard (inflatable)
- 2 x canoes (inflatable)
- 1 x inflatable side swimming platform
- 2 x inflatable towables (ring and banana)
- 1 x waterski (child)
- 2 x waterski (adult)
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€120,000
High
€140,000