weekly rates from
€28,500
PAREAKI Yacht for Charter
Length 78' 5" (23.9m) Builder Posillipo Build 2003/2019
- Guests
- 10
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
Specifications
| Builder | Posillipo |
|---|---|
| Length (LOA) | 78' 5" (23.9m) |
| Year | 2003 |
| Year Refit | 2019 |
| Draft | 8' 1019" (2.7m) |
| Beam | 20' 9" (6.32m) |
Toys & Tenders
- Tender with an 40hp ob, Ringo,
- Jet Ski,
- Water Ski,
- Seabob,
- SUP,
- 2 Canoe,
- Wakeboard,
- Water Ski for Children,
- Snorkelling equipment,
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€28,500
High
€32,500