weekly rates from
€34,000
MAJESTY OF GREECE Yacht for Charter
Length 67' 8" (20.37m) Builder Fontaine Pajot Build 2025
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 4
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Double Cabins | 5 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Fontaine Pajot |
|---|---|
| Length (LOA) | 67' 8" (20.37m) |
| Year | 2025 |
| Gross Tonn. | 33 |
| Draft | 3' 1" (1.15m) |
| Beam | 32' 1" (9.84m) |
Toys & Tenders
- 1 Highfield Dinghy 4.20 with 60 PS
- 2 SUP
- 2 Kajak for 2 pax
- 1 Wakeboard
- Water ski adults
- Water ski kids
- 1 water carpet
- 2 Seanxt
- 1 inflatable couch
- 1 fishing gear
- 10 Snorkeling gear
- 1 Flitescooter
- *All particulars are given in good faith and are believed to be correct but cannot be guaranteed.
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€34,000
High
€48,000
Cruising Regions
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
€34,000