weekly rates from
€75,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 10 |
| Builder | Benetti |
|---|---|
| Model | Benetti Classic 35 |
| Length (LOA) | 114' 8" (34.95m) |
| Year | 2004 |
| Year Refit | 2014 |
| Gross Tonn. | 247 |
| Draft | 3' 449" (1.95m) |
| Beam | 25' 1" (7.62m) |
| Location | France |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€75,000
€80,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€75,000
€80,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.