weekly rates from
€105,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Couach |
|---|---|
| Model | Couach Yachts 3700 Fly |
| Length (LOA) | 121' 1" (36.88m) |
| Year | 2009 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 195 |
| Draft | 3' 1043" (1.85m) |
| Beam | 23' 1" (7.3m) |
| Range | 2,000 NM |
| Location | Saint-Mandrier-sur-Mer, France |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€105,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€105,000
€115,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.