weekly rates from
€65,000
GO Yacht for Charter
Length 110' 7" (33.7m) Builder Dragos Yachts Build 2009/2021
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 6
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Dragos Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 110' 7" (33.7m) |
| Year | 2009 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 205 |
| Draft | 11' (3.36m) |
| Beam | 24' 3" (7.4m) |
| Location | Turkey |
Toys & Tenders
- 4.8 m tender with 90 hp outboard
- Highfield sp700, 7m, Yamaha 200hp
- Sea doo gtx pro 130 IBR
- Wakeboard
- Water Ski
- Sea Bob
- Snorkeling Equipment
- Basic Fishing Equipment
- Beach Club inflatable sea pool
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€65,000
High
€80,000